Müşteri Hizmetleri: 0850 305 2325

Hakkımızda

20 yıl öncesinde başladığımız  yolculuğumuza  siz  değerli  müşterilerimizin verdiği  destek  ve  güç ile devam  etmekteyiz. ADA Bilişim Sistemleri olarak 15 yılı aşkın süredir Toshiba Türkiye (TNB A.Ş.) ye bağlı olarak Toshiba Notebook Yetkili Servis ve Kurumsal satış hizmeti vermekteyiz.

Bunun yanı sıra LENOVO HP DELL Türkiye'ye bağlı olarak Sertifikalı Kurumsal satış İş Orta yapmaktayız. ADA Bilişim Sistemleri olarak başta Bilgisayar Çevre birimleri olmak üzere kendi markamız ve uluslararası markalarının Türkiye distribütorluğünü yapmaktayız.

Tüm Türkiye genelinden servisimize Toshiba LENOVO HP DELL ve ASUS ACER notebooklarınızı ücretsiz olarak gönderebilir veya getirebilir, Toshiba, HP, Lenovo Business serisi notebook lar için kurumsal satış hizmeti alabilir ve Orjinal yedek parça teminini sağlayabilirsiniz. 
Misyonumuz
Teknoloji odaklı olmamız, faaliyet gösterdiğimiz her pazarda liderlik için çalışmamız veya liderliği ele geçirmemizin temeli, aynı zamanda yüzlerce müşterimize daha iyi hizmet esasıdır.
Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için bir çok alt yapı çalışması yapıyor ve aynı zamanda daha iyi hizmet olanakları sunarak yardımcı oluyoruz.
Amacımız bulunduğumuz pazarlarda liderlik konumuna ulaşmak ve liderliğimizi korumak, bu sayede de müşterilerimiz  ve çalışanlarımız için daha iyi değer yaratmak.

Vizyonumuz
Uluslararası platformda tanınan markaların kurumsal çözümlerini sağlayıp, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger teknoloji kurulusları tarafından örnek alınan teknoloji kurumu olmak.Tüm Türkiye'de tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren,müşterilerimizin kendilerine guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı teknoloji kurumları olusturmak.

Değerlerimiz
Çalışana ve performansına sahip çıkmak, Kişisel inisiyatif almak, başkalarına ilham vermek ve motive etmek, Eylemler ve sonuçlar, başarılar ve başarısızlıklar için sorumluluk üstlenmek, Başkalarına adil ve saygılı davranmak, Açık, içten ve zamanında geri bildirim yapmak, Anlaşmazlıkları yapıcı bir şekilde yönetmek, Tüm müşterilerimiz için değer yaratmak.
Örnek olmak, Yasalara, kurallara ve iyi iş etiğine uyumlu olmak, Başkalarına güvenmek ve güven dolu ilişkiler kurmak, Dürüst ve güvenilir olmak, Dikkatle dinlemek ve uygun bir iletişim sağlamak, çevreye özen göstermek.

Teknoloji ve İnnovasyon
Araştırma ve geliştirmeyi en üst düzeyde sürdürüyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve topluma fayda sağlamak için yeni ve daha iyi ürünler, hizmetler üretmek adına sürekli çalışıyoruz. Teknoloji ve inovasyona olan bağlılığımız, ekonomik başarımızın temelidir.

Adil Rekabet
Adil rekabete ve tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza adil davranmaya önem veriyoruz. Dürüstlük, değerlerimizin merkezindedir ve bu bunun dışında bir yaklaşıma müsamaha göstermeyiz.

Diyalog ve Şeffaflık
Müşteri İlişkilerimizde diyalog, şeffaflık ve iş birliğini taahhüt ediyoruz.

Bilgi ve Güven
Firma sahipleri Toshiba Certified Engineer (Toshiba Sertifikalı Mühendis) ve yine Toshiba tarafından yapılan kurumsal satış eğitimlerine katılıp başarıyla tamamlamış olup satış ve satış sonrası servis hizmetinde Türkiye'de Notebook konusunda  en  tecrübeli  kişilerdendir. Firmamızda satış ve servis çalışanları özenle secilip daha önce notebook katagorisinde kendini ispatlamış kişilerden oluşmaktadır.
Firmamız   TSE' den  ( Türk  Standardları  Enstitüsü ) satış sonrası  hizmet yeterlilik belgesine sahip olup teknik servis ekipmanları ve donanımları olarak tam kapasiteye sahiptir. Firmamız her yıl TSE standartlarına uygun olabilmesi için gerek TSE yetkilileri tarafından denetlenmekte, bu sayede satış sonrası hizmette siz değerli müşterilerimize en iyi teknik desteği vermeyi hedeflemekteyiz.

Orjinallik Garantisi
Firmamızda satılan tüm ürünler ve yedek parçalar, %100 orjinal dir  ve distributor garantisi altındadır. Firmamıza garantili ve garantisiz  tüm  dizüstü bilgisayarlarınızın onarımı için bırakabilir, işlemleri bittiğinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Web sitemiz SSL sertifikasıyla şifrelenmiş olup alışverişlerinizi gönül rahatlıgıyla güvenli şekilde yapabilirsiniz. 

ADA Bilişim Sistemleri 
Adres: Kartaltepe Mah. İncirli Caddesi No:88 K:2 D:6 Bakırköy İstanbul
Telefon: 0850 305 23 25
Whatsapp: 
0850 305 23 25
Mail: bilgi@adabilisim.com.tr