Müşteri Hizmetleri: 0850 305 2325

Kargoyla Cihaz GönderimiDeğerli Müşterilerimiz,


ADA Bilişim Sistemleri Ticaret Limited Şirketi olarak 15 yılı aşkın süredir  Toshiba Türkiye (TNB A.Ş) ye bağlı olarak Resmi Toshiba Notebook Yetkili Servisi ve bunun yanı sıra  Resmi olarak HP ve Lenovo Kurumsal iş ortağı (Business Partner) olarak hizmet vermekteyiz. Sertifkalı çalışanlarımız, uzman teknik kadromuzla ve TSE belgeli servisimizle siz  değerli müşterilerimize teknik destek vermekten mutluluk duymaktayız. Sertifikalarımızı görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 


Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak tüm Türkiye'den gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.
Cihazınızın kutusu bulunmuyorsa eğer yurtiçi kargo şubelerinden cihazınıza uygun kutuyu temin edebilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi için cihazınızın etrafını kaplamanızı ve zarar gelmeyecek halde kutulamanızı rica ederiz. Cihazınız servisimize ulaştığında müşteri hizmetlerimiz sizleri arayıp bilgi verecek ve bunun yanı sıra tarafınıza servis kayıt bildirimleri, cihazınızın durumu sms ve mail olarak tarafınıza iletilecektir. 


ADA Bilişim Sistemleri olarak öncelikli hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve her zaman ulaşılabilir olmaktadır. Dilerseniz 0850 305 23 23 müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi alabilir, dilerseniz web sitemizden size sms ve mail ile iletilen servis kayıt numaranızla 7 gün 24 saat cihazınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. 

Diğer bir önemli konu ise 
garantisiz cihazlardan ADA Bilişim Sistemleri olarak arıza tespit ücreti almamaktayız. Dilerseniz servisimize teslim ettiğiniz cihazınızı herhangi bir ücret ödemeden iade alabilirsiniz. 

Yurtiçi kargoya teslim ederken aşağıdaki ADA Bilişim ve Yurtiçi kargo anlaşma kodumuzu söylemeniz veya kargo kutusunun üzerine yazmanız yeterlidir. Kargonuz hazır olduğunda dilerseniz 444 9 999 numaralı Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzu yerinizden aldırabilir veya https://www.yurticikargo.com/tr/subelerimiz adresinden size en yakın şubeyi bularak kendiniz şubeye giderek teslim edebilirsiniz. Kargo kutunuz bulunmuyorsa Yurtiçi Kargo'dan Cihazınıza uygun kutuyu temin edebilirsiniz. Kargo işlemleri tamamen ücretsiz olup, hem gelirken hem giderken kargo masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo Gönderim Bilgileri
Yurtiçi Kargo Firma Kodumuz: 483985560
Firma Adı: ADA Bilişim Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Adres: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No88 K2 D6 Bakırköy İstanbul
Müşteri Hizmetleri: 0850 305 23 25    

Not: Cihazınız firmamıza ulaştığında sizlere sms ve mail olarak bildirimler geleceği için cihazın içine not olarak Adınızı Soyadınızı, Cep Telefonu Numaranızı, Adresinizi, Mail Adresinizi ve Cihazda yaşadığınız sorunun detaylarını yazmanızı rica ederiz.