Müşteri Hizmetleri: 0850 305 2325

Sanal Pos ve Ödeme Yöntemlerimiz

ADA Bilişim Sistemleri olarak sitemizin güvenliğini üst seviyede tutmaktayız. Bununla birlikte sitemiz SSL sertifikasıyla korunmakta ve ayrıca sanal pos hizmeti aldığımız PAYTR firması tarafından da ekstra olarak sahteciliğe karşı korunmaktadır. ADA Bilişim sistemleri ödeme yöntemlerinde asla kredi kartı bilgileri barındırılamaz. Bu yüzden sanal pos hizmetlerimizi bütün bankaların poslarını kapsayan ve gerek bankalarla gerekse mastercard ve visa card ile anlaşması bulunan sektörün en iyilerinden olan PAYTR'den hizmet almaktayız. Web sitemizden dilerseniz tek çekim, dilerseniZ 3, 6, 9, 12 ay taksitle ürünlerimizi satın alabilirsiniz. 


PAYTR Hakkında

Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş. 26 Nisan 2016 itibari ile 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur. 2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştiren PayTR, internet sektöründe Türkiye çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TOBB, TEPAV ve AllWorld Network'ün yürüttüğü "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi" yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir. Liste sırası 10 Ağustos 2015 tarihinde duyurulmuş ve kuruluşumuz 5. sırada yer almıştır.

Ödeme Güvenliği

PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.


Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.


Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.PAYTR hakkında anlaşmalı olduğu bankalar, kurumlar ve güvenlik kapsamları gibi daha detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilir veya 0850 441 32 66 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.